Dom

ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD

Chiny ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD Certyfikaty
Chiny ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD Certyfikaty
Dziękuję. Otrzymaliśmy próbki produktów, które wysłałeś.Są dokładnie takie, jak oczekiwano, ładna, solidna, czarna, metaliczna koperta bąbelkowa.Otrzymam sfinalizowany projekt graficzny do zamówienia i będę kontynuował współpracę.

—— Ryan

Współpraca z Wami była przyjemnością. Bardzo lubię Wasze produkty!Jak dotąd produkt spotkał się z dobrym odzewem. Brak skarg klientów.Prawdopodobnie złożę nowe zamówienie w połowie przyszłego miesiąca.

—— Eric

Współpracujemy z Państwem po raz pierwszy.Jestem bardzo zadowolona z jakości torby z folii aluminiowej i podejścia do obsługi personelu.Kiedy pojawiają się problemy, mogą znaleźć sposób na ich rozwiązanie na czas.Dziękuję Ci bardzo.

—— Tom Gill

Cześć Bluszcz,Wesołych Świąt również dla Ciebie!Tak, otrzymaliśmy zamówienie i wszystko wygląda świetnie! Dziękuję Ci!Dopasowany przez Ciebie złoty kolor jest idealny! :)A różowe złoto i biel też są świetne!Dziękuję Ci bardzo!Z poważaniem,Josh

—— Josh

Im Online Czat teraz

ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD

ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
marki : XUNLAN
Ilość pracowników : 180~200
Coroczne wyprzedaże : 18000000-2000000
Rok założenia : 2005
pc Export : 80% - 90%

Shenzhen Xunlan Technology Co., Ltd. Zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą opakowań antystatycznych i wysyłkowych.

 

 

Chiny ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD profil firmy 0

 

 

Głównymi produktami są: wysyłkowe koperty bąbelkowe, metalowe koperty bąbelkowe, koperty bąbelkowe z polietylenu, koperty bąbelkowe z papieru pakowego, wyściełane koperty bąbelkowe, torby z folii aluminiowej, torba ekranująca ESD, czarna torba przewodząca, przewodząca torba z siatki, worki próżniowe, plastikowa torba pe.Kompozytowa bawełna perłowa z folii aluminiowej

 

 

 Chiny ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD profil firmy 1

 

 

 

Zakład podporządkowany firmy: Zgodnie z rozwojem popytu rynkowego firma Shenzhen Yijie Packing Products Co., Ltd. została założona w 2005 roku. Po założeniu firmy zainwestowała ogromne zasoby ludzkie i sprzętowe oraz poświęciła się badaniom i rozwojowi technologia antystatyczna.Osiągnięto przełomową technologię obróbki elektrostatycznej w warstwie powierzchniowej kompozytowego tworzywa sztucznego przy użyciu kompozytu PET CPP, wprowadzając technologię obróbki antystatycznej w erę pakowania produktów o dużym popycie.

 

 

 

Chiny ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD profil firmy 2

 

 

 

Aby dostosować się do konkurencyjności firmy i współpracować z klientami w zakresie integracji pakowania produktów i zamówień, w 2006 roku Xunlan nabył Shenzhen Riyuejia Packaging Materials Co., Ltd.,.Ta fabryka produkuje głównie wysyłkowe koperty bąbelkowe, metalowe koperty bąbelkowe, koperty bąbelkowe z poliamidu, koperty bąbelkowe z papieru pakowego, wyściełane koperty bąbelkowe itp.

 

 

 

Chiny ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD profil firmy 3

 

 

Patrząc w przyszłość, Xunlan Group będzie nadal zwiększać swoją strategiczną konkurencyjność, aby wspierać dalszy rozwój i sukces swoich klientów.Nadal jesteśmy zaangażowani w pomoc klientom w integracji obecnych zaawansowanych technologii pakowania (takich jak technologia obróbki antystatycznej: antystatyczna bawełna perłowa, gąbka antystatyczna, antystatyczne torby bąbelkowe, karton antystatyczny, pianka antystatyczna itp. .) z codziennymi czynnościami biznesowymi..W ten sposób możemy sprawić, że produkty naszych klientów wyprzedzą rynek i umożliwią im zwycięstwo w konkurencji przemysłowej.

 

 

 

Chiny ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD profil firmy 4

 

 

Dziś Xunlan Group stała się w pełni zdywersyfikowaną produkcją i znanym na całym świecie agentem produktów, dostarczającym rozwiązania w zakresie pakowania produktów high-tech, płyt PC, dysków twardych, produktów precyzyjnych, upominków, odzieży itp. To cel naszej firmy nas łączy a innowacje mogą przynieść prawdziwy sukces.Możesz zobaczyć wspaniałe osiągnięcia naszych lojalnych klientów, w tym Huawei, Foxconn, Xinjiang, Libang Precision i tak dalej.

 

 

Chiny ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD profil firmy 5

 

Szczegóły kontaktu
ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Rita huang

Tel: 86-15817229572

Faks: 86-755-27653743

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)